horovi.info

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Statistiky ze sezón 1997 - 2003

Tisk

Nedávno jsem na disku našel povalující se statistiky ze starejch dobrejch basketovejch časů. Pro statistické fajnšmekry (třeba Špáču) by to mohlo být místy zajímavé čtení. Stahujte v zipu na tomhle místě.

 

Lord Of The Dance

Tisk
Kulturní únor v plném proudu, dnes došla řada na můj vánoční dar Barušce. Konečně světová akce v KV aréně a Michael Flatley se svojí show nás rozhodně nezklamal. V podstatě nemám co vytýkat. Představení není zbytečně dlouhý (i s dvaceti minutovou přestávkou dvě hodiny) - ona by se ta  trochu stereotypní irská lidová po pár hodinách přeci jen dost oposlouchala. Stěžejní hromadné stepovací pasáže spojují o dost míň záživné taneční, zpívané a na housle hrané předěly. Představení rozumně graduje a druhá část po přestávce je určitě více strhující. A možná nejlepší kousek si nechala ta banda na přídavek - to byla opravdu pěkná podívaná na dokonale synchronní a zrychlující step. Osobně jsem předpokládal o trochu víc tanečníků, na parketu trsalo maximálně kolem 30 lidí.
 

Radůza

Tisk

Asi se můžeme těšit na nové album... soudím podle toho, kolik nových písniček Radůza představila. Jelikož mám, myslím, naposlouchaná všechna její alba, tak mě překvapilo (mile), kolik neznámých věcí zahrála. S klavírem a kytarou jsem neznal nic, na fňuknu to bylo tak půl na půl staré a nové věci.

Celý článek...
 

Avatar

Tisk
Už kdysi dávno v londýnském IMAXu jsem byl doslova uhranut 3D projekcí (až tak, že jsem donutil sestrošku návštěvu kina zopakovat). Na Avatara jsme vyrazili s Baruškou, takže to byl takový test, zda je tento filmový hit schopen zkousnout i člověk, jež nehoví akčnímu žánru a rozhodně upřednostňuje obsah před formou. Test dopadl dobře, ženuška to přežila poměrně ve zdraví. Z mého pohledu skvělý zážitek, ten prostor je omračující. Děj nemá cenu hodnotit, bylo to přímočaré, předvídatelné, pohádkové. Důležité doporučení - pokud možno volte první řadu kinosálu, mně osobně těch několik řad lidí přede mnou trochu kazilo realistický zážitek.
 

Corolla na odstřel

Tisk

5.12. 2009 dostala corollka pěkně nařezáno. Osudným se jí stalo odbočování vlevo, při kterém jsem bohužel musel dát přednost protijedoucím vozidlům, a tak jsem zastavil. Blinkr blikal, všechna brzdová světla svítila (a že je má E11ka hodně výrazný), bohužel vodič focusu nás nevímjak přehlédl a docela solidně to do nás zezadu našil.

Celý článek...
 


Strana 42 z 51

Galerie

Právě připojeni - hostů: 33