horovi.info

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Ostatní akce


Předkola 2016 - Zruč

Email Tisk PDF

Poslední roky už Kola nejsou co bývala a ani nemůžou být. Od té doby co vozíme děti a manželky už není toho pohybu tolik, kolik by naše sportovní srdce unesla. Zejména z tohoto důvodu vznikla idea (a musím pochválit svou ženu, která je takříkajíc otcem této myšlenky), udělat si nějaký prodloužený víkend v ryze pánském složení a dosyta tak užít sportu v jeho aktivní i pasivní podobě. Plus nějaké to popíjení, samozřejmě. První ročník tzv. Předkol se tedy odehrál letos v termínu 27. - 30. května.

Celý článek...
 

Do Kladna na Jardu

Email Tisk PDF

Hnán mírným přetlakem rodinného života, zmínil jsem se onehdá čtyřipětce, že by nebylo špatný zajet vočíhnout Džegra na jeho domácí led. Původní komorní setkání bývalých gymnazistů se záhy rozrostlo na setkání mužské části Kolabandy, načež zdatný organizér a taktik Klusi zlanařil ještě dva dvoumetráky Buču s Mácou (coby ochranku před kladenskými hrdlořezy), takže nás nakonec vyrazilo na Rytíře sedm statečných.

Celý článek...
 

Já ´ch - Tink

Email Tisk PDF

Dan je svědomitější pisálek než já, a tak si můžete přečíst něco málo o naší pánské jízdě v Chorvatsku na spřáteleném webu www.fortovi.info.

 

Vinobraní 2006 - Novosedly

Email Tisk PDF
Vinobraní je pro naši Vinne Connoiesseur společnost téměř povinností, a tak jsme se opětovně (odhadem podruhé v životě) vydali do vinařského srdce Moravy, bychom letmo okusili pár (odhadem asi 11 litrů) doušků toho lahodného moku a potěšili se vzájemnou pospolitostí plnou porozumění, výtečné nálady a soudržnosti. Ale teď vážně. Luky to domluvil, termín jsme nakonec poladili, transpík nás sedm pohodlně pobral, a tak jsme mohli strávit příjemné dva dny v mikulovské vinařské oblasti.
Celý článek...
 

Staré Hvězdlice - lékárník pod čepcem

Email Tisk PDF
Tak se nám lékárník vdala. Takže to vypadá, že je řada na učitelovi a symbolicky to završí náčelník. :-) Oslavu měli Jakub s Gabčou zodpovědně připravenou na statku ve Starých Hvězdlicích. Byla tam spousta zajímavých, méně známých i neznámých lidí, velké množství zvěře - králíci, poštovní holuby, včely medonosky a téměř dokonale ochočený drozd zpěvný, dále krásný strašidelný sklep s točenou kofolou, vínem a krabicí sladkostí, ještě krásnější nadsklepí s nachlazenou bečkou gambáčku, rozpálený zahradní gril a fláky masa na něm, spousta sportovního náčiní, jedna zašifrovaná soutěž, dva záchody a v dálce u pole kompost, ke kterému byla příjemná procházka. A málem bych zapomněl - taky jedno méně naladěné křídlo a trochu překvapivě pouze jedna kytara (naštěstí ta moje - naladěná na Jarka a Karla :-). A hlavně jsme tam byli my, tedy triangl, housle, kytara, africký bubínek a rumbakoule. Dorazili jsme včas a žádnej převrácenej Rumun na D1 nám v tom nemohl zabránit (to spíš dálniční známka z roku 2005 na pašíkovi - ještě že máme náčelníka a náčelník má toyotu :-).
Celý článek...
 


Strana 1 z 2