horovi.info

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Fw: Tiskový servis KN

Email Tisk PDF

V nedělním horkém odpoledni se na fotbalovém hřišti v Bečově nad Teplou utkali v zápasu sezóny dva kluby bojující o udržení ve III. třídě, domácí Slavoj a Nová Role B. Rozhodnout mělo právě toto jediné utkání, jehož důležitost si obě družstva uvědomovala, což v případě domácích znamenalo, že se vůbec sešli, hosté zase využili možnosti postavit hráče svého "A" mužstva, kterému již soutěž v krajském přeboru skončila. Vzhledem k uvedeným faktům byli favority hráči Role, i když domácí prostředí tuto kvalitativní převahu nízkou kvalitou hrací plochy částečně eliminovalo a i v hledišti mírně převažovali diváci z města Bečov, přestože Nová Role vypravila na této úrovni ne často vídaný autobus s příznivci.

Celý článek...
 

Beran day

Email Tisk PDF

K Beranovým dnešním narozeninám jsem měl připravenou krátkou blahopřejnou řeč na téma brzké uzdravení kontra zneužívání nemocenské, coby hlavní vymoženosti sociálního státu, ale pod vlivem posledních informací z hlavního stanu a druhé ruky (ovšem prvního mezi rovnými či teď spíše zlomenými bolem) jsem samozřehmě připraven svůj projev modifikovat aby lépe odpovídal stávající vážné situaci.

Celý článek...
 

28th March

Email Tisk PDF

Vážení spoluobčané,

v této zjitřené době doléhající na mysl i duši člověka plnou vahou všech problémů a konfliktů současného světa, vnitřního či vnějšího, narůstá společnský požadavek po usměrňujícím, chcete-li korektivním činiteli, jenž by obci (jakožto společenství občanů v obecném slova smyslu) při stávajícím globalizačním tempu ukázal a pomyslně tak do obecného povědomí vrátil zákonem povolenou padesátku. Ve věku katalyzátorů a kolísavých cen ropy na světových trzích, je těžké avšak žádoucí nežádoucí tendence moderovat (zpomalit). Úkol pro celého člověka, čas si žádá činy.

Celý článek...
 

Zdravím výpravu

Email Tisk PDF

Právě jsem se probíral nad dopisy diváků a dostal se mi do ruky také jeden z Beranových listů Bečovským a ostatním týkající se bezprostředně problematiky letošních kol a po dohodě s náčelníkem jsem byl pověřen reakcí na některé nepřesnosti až polopravdy v jeho mailu a také se ukázalo jako potřebné korigovat některé poručíkovy až naivní představy o průběhu letošních kol.

Celý článek...
 

Jak správně loupat banán

Email Tisk PDF
Tak se nám tento evergreen (v tomto konkrétním případě everyellow) vrací opět na scénu. Jsa zděšen, jakým způsobem dnešní mládež přebírá zlozvyky svých předchůdců, vyrazil jsem do protifenzivy a svépomocí zhotovil přiložený propagační snímek, jenž je prvním příspěvkem do celosvětové, nebál bych se říci ekumenické, kampaně mající za cíl vymýtit nevědomost a bludařství v oblasti tak životně důležité, jakou je způsob loupání banánů.
Celý článek...