horovi.info

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Hurá na Krudum

Email Tisk PDF
Pozn. vydavatele: článek o Lukyho prvním jarním cyklo výletu si přečtěte tady.
 

Závěrečná projížďka na kole

Email Tisk PDF

Ve čtvrtek a v pátek jsem nebyl v práci. Protože bylo hezky, tak jsem si myslel, že udělám závěrečnou projížďku na kole a sjedu ho odpoledne otřít a vyčistit a promazat řetěz do práce, aby bylo připravený na příští sezónu. Projížďka měla být krátká - závěrečná. Chtěl jsem dojet na tu vyhlídku s křížem nad Ohří mezi Loktem a Svatošem. Že se pokochám pohledem na barevné podzimní stromy a že si vyzkouším, co ten foťák v mobilu umí. Už jsem konečně dostal ten USB kabel na propojení s počítačem, takže si ty fotky můžu přesunout a prohlídnout si je na monitoru. Jel jsem z Chodova kolem nádraží a dál přes kypu na Hory. Protože jsem vyrazil kvůli čekání na lepší počasí až kolem jedný, tak jsem ten výlet nakonec přehodnotil a jel jsem rovnou do Lokte a odtud jsem chtěl do tý práce. Jénže... před sjezdem do Lokte jsem odbočil k motokrosový trati. Myslel jsem si, že mě ta pěkná šotolinová cesta dovede do Lokte nějakou novou, nepoznanou zkratkou. Věděl jsem, kde jsem a kam chci dojet. Nezabloudil jsem, ale čekalo mě dobrodružství. Fotil jsem, a tak Ti přináším reportáž. Bude mít několik částí (několik mailů), které budou vždy obsahovat komentář a k ní fotodokumentaci. Bohužel jsem pracovně vytížen (teď třeba odjíždím na Vřesovou) a tak nevím, kdy ta reportáž začne a jak bude dál pokračovat. Začne dnes, ale nevím, jestli ji stačím ještě dnes dokončit. Aspoň to budeš mít trochu napínavý. :-)

Celý článek...
 

Jak loupat banán

Email Tisk PDF
Zklamu Tě, Martine. Ale asi to pro Tebe neni tak zásadní problém, když si to neudržel v hlavě. A nebo si testuješ moji loajalitu vůči tobě? Už jste se mě na to se Špáčou při cestě na Slovensko ptali. Na první pohled bylo zřejmé, že do mě vkládáte velké naděje. Doslova jste moji odpověď četli ze rtů. O to větší bylo ale vaše zklamání, když mé rety promluvily.
Celý článek...
 

Cesta na vojnu

Email Tisk PDF

Nazdar depkouši. Když jsi na tom dneska tak špatně, tak jsem se rozhodl, že Ti k těm fotkám něco připíšu. Snad Ti to pomůže zapomenout na ten "zkurvenej život".

Celý článek...
 

První jarní vyjížďka

Email Tisk PDF
Mám za sebou prvních letošních 48 km. Včera jsem se jel podívat na sníh: N. Role (jedu nadšeně a svižně, před Děpoltovicema mi padá řetěz) - Děpoltovice - Lužec (sníh už začíná, teplo, kape ze mě pot) - Oldřichov - Pernink (cíl mého výletu, spousta sněhu ale na lyžování je to už špatný, jižní svahy pouze se zbytky sněhu, vleky co vidím, stojí, chladno) - Pstruží (sníh ubývá, při sjezdu zima, třesu se) - Merklín (bez sněhu) - Odeř (krize, celkové vyčerpání, bolest zátylku a zadku, nohy netáhnou a třesou se mi, deprese, uvažuji o tom, že přestanu jezdit na kole, jestli to mám za potřebí) - Děpoltovice (jedu na vůli a přestávám vnímat okolí) - N. Role (na stoupání od Rolavy se dost soustředím, abych neměl v obci ostudu a překvapivě ho zvládám celkem bez větších problémů ale hned za železničním přejezdem mě předjíždí ňáká holka na kole, nemám sílu se jí držet a tak mizí daleko přede mnou). Včera večer jsem měl zesláblé nohy tak, že neměli ani sílu unést mé lehké tělo. Jako kdybych měl o 20 kg víc. Dnes už je to dobrý.
 
Více článků...


Strana 1 z 2