horovi.info

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Náchod - perla severozápadu

Email Tisk PDF
Svatební dar coby kulturně mystifikační zájezd do Náchoda z dílny divotvůrců NaUč se zapsal zlatým písmem do našeho manželského života a svou precizní připraveností, brilantní realizací a všudypřítomnou mystifikací předčil veškerá naše očekávání. Oslavnou akci vymysleli a zorganizovali náčelník s učitelem a svou milou přítomností oblažili Markétka, Klusi, Darima a po již tradičních a tak trochu očekávaných přehmatech také zmatený nespolehlivec a věčný kverulant Buča, dorazivší večír busem na stojáka. Naopak se zájezdu nezúčastnil lékárník, který ale už černý puntík dostala, a tak to tady nebudu víc rozmazávat.
Celý článek...
 

Naše svatba - 4.6.2005

Email Tisk PDF

Jako rozhodný odpůrce veškerých oficialit bych nikdy nevěřil, že si naší svatbu dokážu tak pěkně užít. Obřad nám decentně skropil deštík, ze žebříku jsem nespadl, oběd byl snad až příliš náramnej, no a na chalupě to bylo zkrátka dokonalý. Malou sondu do  všeobecné pohody nabízí přiložené fotky, pohotově zachycené video o mochomůrce, která spinká v lesíčku, rád poskytnu na vyžádání. Básničku nikdo nenatočil, a tak aspoň takhle, bez té geniální řeči těla:
Medvídek mýval (Lukáš Kučera)
Medvídek mýval díval se díval na včeličky,
ta jedna malá tuze se smála do hrstičky.
Medvídku mývale ty starý šibale jdi raděj spát, jdi raděj spát,
my ti med nedáme, my dobře hlídáme, můžem tě ale poštípat.

 

Oujezd 2001 (oslava titulu)

Email Tisk PDF

Akci uspořádanou na oslavu dokončení mých studií na VŠE, která proběhla o jednom jarním víkendu na naší chalupě v Oujezdě, považuji za jednu z nejzdařilejších vůbec. Bylo to prozatím naposledy, kdy se mi podařilo dopravit na jedno místo tuto sestavičku: Klusyho , Bůču + Sonče, Toniho blahé paměti, Míšu, Pavlase s Evičkou, matpaje Můvra, Gebina, Špačka a samozřejmě náčelníka.

O programu dostatečně pohovoří přiložené fotografie...

 

Vinobraní ve Znojmě 1999

Email Tisk PDF
Vinobraní ve Znojmě se uskutečnilo ve dnech 17.-19.9.1999 a jelikož to byla událost velkolepá (nebojím se říci dokonce celonárodní), alkoholu (samozřejmě především vína ve všech barvách, chutích a vůních) zde bylo dostatečné množství a veselá nálada (ta má souvislost právě s tím alkoholem) opanovala většinu účastníků, nemohli jsme zde chybět ani my. My, to znamená Náčelník Aleš a s ním jeho nejvěrnější (pro neznalce jmenovitě: lékárník Gabča, učitel Špáča, psi Tony a poručík Martin). Je nutné zdůraznit, že naše návštěva Znojma se uskutečnila na pozvání Kamila (pro nezasvěcené: Kamča Mrňa udržuje jisté prapodivné, mlhou obestřené vztahy s naším lékárníkem ;-)), který se nám také po celý náš pobyt staral o kulturně-sportovně-společenský program a co je důležitější, také o nocleh.
Celý článek...
 


Strana 2 z 2

Galerie