horovi.info

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Sezóna 2007 / 2008 - statistiky

Email Tisk PDF

Po sezóně 2005/2006 jsem s basketem v Thermii skončil. Vlastně nejen v Thermii. Předpokládal jsem, že je to definitivní konec. Nemohl jsem tušit, že hned o rok později se dá v Chodově do kupy stará dobrá parta okořeněná o tři mlaďochy, u čehož jsem samozřejmě nemohl chybět. Nadšení se projevilo, celou soutěž jsme vyhráli, a protože jsme o postup nestáli, prodali jsme ligu Marijánkam.

Statistiky Spartaku Chodov najdete na tomhle místě.

 

Jak loupat banán

Email Tisk PDF
Zklamu Tě, Martine. Ale asi to pro Tebe neni tak zásadní problém, když si to neudržel v hlavě. A nebo si testuješ moji loajalitu vůči tobě? Už jste se mě na to se Špáčou při cestě na Slovensko ptali. Na první pohled bylo zřejmé, že do mě vkládáte velké naděje. Doslova jste moji odpověď četli ze rtů. O to větší bylo ale vaše zklamání, když mé rety promluvily.
Celý článek...
 

Sezóna 2005 / 2006 - statistiky

Email Tisk PDF

Výběr z basketbalových statistik třetiligové sezóny v Thermii KV.

 

Cesta na vojnu

Email Tisk PDF

Nazdar depkouši. Když jsi na tom dneska tak špatně, tak jsem se rozhodl, že Ti k těm fotkám něco připíšu. Snad Ti to pomůže zapomenout na ten "zkurvenej život".

Celý článek...
 

Turecko 2005

Email Tisk PDF
Dovolenou, která měla být naší svatební cestou, provázely zpočátku infarktové situace, ale nakonec to dobře dopadlo. Týden před plánovaným termínem dovolené jsme se začali pídit po nějakém lastu, a nakonec jsme si vybrali vysněné Řecko, Krétu, letovisko Amoudara. Později jsem sice objevil na webu informace o přítomnosti uhelné elektrárny v této lokalitě, ale už se nedalo nic dělat, zájezd byl zaplacený. Ovšem tři dny před odletem jsme se v cestovní agentuře dozvěděli, že neproběhla rezervace a námi vybraný (a zaplacený!) zájezd je fuč. Trochu šok, ale udrželi jsme nervy na uzdě a nepropadli panice. Záhy jsme zjistili, že žádné Řecko už neseženeme, a tak přišly na řadu alternativy. Tunisko a Egypt máme za sebou, takže zbývalo Turecko. A když Turecko, tak all inclusive - je to tam za pár šupů. Ve středu 7.9. jsme najeli na internet a po třech hodinách usilovného surfingu bylo vymalováno, objednáno a zaplaceno. Je to určitě zkušenost do budoucna - nemá cenu obcházet cestovky, na webu je všechno a hned. A tak jsme 9.9. ve 21:45 odlétali na Egejskou riviéru do tureckého Bodrumu.
Celý článek...
 


Strana 3 z 5

Právě připojeni - hostů: 31